KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13195062
nr 1319 5062
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Signerad, ung kvinna i päls, 1937,21,5x18,5 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 april 2020
kl 21:00:02
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell